Ücretsiz Online Psikolojik Danışma
Ücretsiz Psikolojik Danışma Hizmeti

Bazen kendimizi kötü hissederiz. Bireysel sorunlar, mesleki problemler, ruhsal bozukluklar ya da depresyon ve kaygı ile ilgili çeşitli olumsuzluklar yaşayabiliriz. Başkalarına içimizi dökmek isteriz ancak tanıdığımız birileri olmasını istemeyiz. Tümüyle yabancı ve sizi dinlemeye hazır biri ile tamamen gizli bir görüşme rahatlamanızı sağlayacaktır.

Sorunlarınız ve sıkıntılarınız olup danışmana gitmekten veya yüz yüze konuşmaktan utanıyor olmanız gayet normal bir durumdur. Sunulan hizmet sayesinde bu problem tamamen ortadan kalkmaktadır. 


% 100 Gizlilik 

Sayfa üzerinde, istediğiniz bilgiyi paylaşabilirsiniz. Tamamen gizli bir şekilde görüşmeniz tamamlanacaktır. Kesinlikle log tutulmamaktadır. Gizlilik ve güvenlik en önemli bulduğumuz hususlardandır.


Fatih Rehberlik Servisi


6 yorum:

 1. hemen cevap alabiliyor muyum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ücretsiz psikolojik danışmada gönüllü danışmanlar ile otomatik olarak eşleştirme yapılır. Genellikle çok beklemeden oturumlara başlayabilirsiniz.
   Online terapi sayfası > https://fatihrehberlik.com/terapi/

   Sil
 2. ygs öğrencisiyim masaya oturduğumda en ufak gölgeden gözlerım ağrıyor ve rahatsız oluyorum. bu psikolojik mi yoksa göz doktoruna gitmeli miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok büyük ihtimalle fizyolojik bir problem. Göz doktoruna danışmanız en uygun seçenek olarak görünüyor.

   Sil
 3. çok zor bir hayatım var. Hayatımda en temelden başlayarak bir sürü engel var. Bunca Zamandır hep pozitif düşündüm ve mutlu olmaya çalıştım ama artık katlanamıyorum. Sanırım duygularımı bastırıp sürekli güldüğüm için sinirlerim yıprandı. Hayatımı etkileyecek kararlar almak üzereyim ve bir bilenle konuşmak istiyorum. Lütfen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

  YanıtlaSil
 4. Merhaba aşağıdaki sayfadan ücretli ya da ücretsiz terapi oturumlarina katılabilirsiniz.
  https://fatihrehberlik.com/terapi/

  YanıtlaSil